Ar Jums yra 20 metų?

Taip Ne

Naujienos, akcijos

Gruodžio mėnesio svečias Guinness draught pilstomas alus

Guinness alus –geras populiariausias tamsus alus pasaulyje.

Alaus pavadinimas Statinės talpa       Kaina
Guinness draught pilstomas alus  4,2%        30 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Pilstymo – šaldymo įrangą suteikiame nemokamai, pagal panaudos sutartį. Su savimi turėkite asmens dokumentą. Rezervuoti alų bei šaldymo – pilstymo įrangą galite telefonu 8(620)66227 arba el. paštu info@pilstomasalus.lt. Siųsdami rezervaciją nurodykite datą, savo vardą ir pavardę, numatomus gėrimų pavadinimus bei kiekius.

Guinness airiško tamsaus alaus istorija prasidėjo 1759 metais

Guinness alus gaminamas iš vandens, miežių salyklo, miežių, apynių ir mielių. Dalis miežių yra skrudinami, suteikiant Guinness alui išskirtinę tamsią spalvą bei charakteringą sodrų skonį. Dėl ypatingos virimo procedūros, Guinness įgauna tamsią rubino raudonumo formą, todėl klysta tie, kurie Guinness alų vadina juoduoju alumi.

Guinness pasižymi rūšių įvairove, labiausiai žinomos ir labiausiai paplitusios rūšys yra DRAUGHT (labiausiai paplitęs), DRAUGHT EXTRA COLD, EXTRA STOUT, FOREIGN EXTRA STOUT (gaminamas šiltuose kraštuose), EXTRA SMOUTH, RED.

Švyturio Baltas alus gegužės mėn. svečias

Gegužės mėn. svečias Švyturio Baltas alus 30 l talpos statinėse ir nemokama alaus pilstymo – šaldymo įranga. Skambinkite ir rezervuokite telefonu 8(620)66227.

ŠVYTURIO BALTAS KVIETINIS NEFILTRUOTAS PILSTOMAS ALUS

Švyturio Baltas pilstomas alusVisada šviežias Švyturio Baltas kvietinis pilstomas alus su nemokama pilstymo – šaldymo įranga. Švyturio Baltas kvietinį alų galite įsigyti 15 arba 30 litrų statinėse. Nesvarbu kokį kiekį  Švyturio Baltas alaus užsakysite, pilstymo – šaldymo įrangą suteiksime nemokamai!

Alaus pavadinimas Statinės talpa Kaina
Švyturio Baltas kvietinis 15 l –€
Švyturio Baltas kvietinis 30 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Pilstymo – šaldymo įrangą suteikiame nemokamai, pagal panaudos sutartį. Su savimi turėkite asmens dokumentą. Rezervuoti alų bei šaldymo – pilstymo įrangą galite telefonu 8(620)66227 arba el. paštu info@pilstomasalus.lt. Siųsdami rezervaciją nurodykite datą, savo vardą ir pavardę, numatomus gėrimų pavadinimus bei kiekius.

Jau galima įsigyti RAUDONŲ PLYTŲ ALAUS DIRBTUVĖS produkcijos

www.pilstomasalus.lt

Raudonų plytų alaus dirbtuvės – vieta, kur nedidelėmis partijomis gimsta netikėtos ir įdomios alaus rūšys. Čia naudojama alaus virimo ir brandinimo įrangą, kuri leidžia gaminti alų mažomis partijomis ir suteikia galimybę eksperimentuoti, „žaisti“ su įvairiomis tradicinėmis ir kiek netikėtomis alaus gamybai natūraliomis žaliavomis, ieškoti naujų, įdomių alaus rūšių, skonių ir aromatų. Dirbtuvės įkurtos aludarystės meistriškumu garsėjančioje senojoje Švyturio alaus darykloje Klaipėdoje.

Raudonų plytų NEŽINOMAS KRANTAS ąžuolinis dubbel pilstomas alus

Raudonų plytų UNGURIO KOJOS nefiltruotas pilstomas alus

Raudonų plytų BĖGANTI KOPA kvietinis pilstomas alus

Raudonų plytų BOCMANO ŪSAI amerikietiškas IPA pilstomas alus

Raudonų plytų PALMĖS HORIZONTE pilstomas alus

Pilstymo – šaldymo įrangą suteikiame nemokamai, pagal panaudos sutartį. Su savimi turėkite asmens dokumentą. Rezervuoti alų bei šaldymo – pilstymo įrangą galite telefonu 8(620)66227 arba el. paštu info@pilstomasalus.lt. Siųsdami rezervaciją nurodykite datą, savo vardą ir pavardę, numatomus gėrimų pavadinimus bei kiekius.

Pilstomas alus vestuvėms su nemokama pilstymo – šaldymo įranga

Pilstomas alus vestuvėms

Ar galite įsivaizduoti vestuvių puotą be gero alaus stalo? O antrą vestuvių dieną be šviežio, šalto alaus? Jūsų pasirinkimui net 14 populiariausių rūšių pilstomas alus su nemokama pilstymo – šaldymo įranga.

Dėmesio! kiekvienai užsakytai statinei alaus dovanojame iki 50 vienkartinių bokalų!

 • carlsberg-pilstomas-alus
 • grimbergen-blond-pilstomas-alus
 • grimbergen-pilstomas-alus
 • kiss-pilstomas-sidras
 • kronenbourg-pilstomas-alus
 • memelbrau-pilstomas-alus
 • pilsener-pilstomas-alus
 • staropramen-pilstomas-alus
 • svyturio-baltas-pilstomas-alus
 • svyturio-baltijos-pilstomas-alus
 • svyturio-eksta-pilstomas-alus
Vartodami alkoholį rizikuojate savo, šeimos ir visuomenės gerove!
UAB “Bonus Vita” – pilstomas alus
Pilstomas alus Vilniuje
Adresas: Metalo g. 6A, 02190 Vilnius
Darbo laikas: I-V: 12:00–16:00
Įmonės kodas: 300017981, PVM kodas: LT100001087014