Ar Jums yra 20 metų?

Taip Ne

Alus

Kauno alus

Kauno alus

5l statinaitė/ bačkutė

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
Kauno alus  5,0%, statinė 5l –€

Kauno Alus – tradicinis Lager tipo 5,0 % tūrio alkoholio lietuviškas šviesusis alus.
Turint 5l talpos Kauno alaus statinaitę, jums tereikės pasiimti taurę, pasukti rankenėlę ir įsipilti išskirtinio skonio, tikro lietuviško alaus.

Heineken alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
Heineken alus  5,0%, sk. 0,5 l –€
Heineken alus   5,0%, but. 0,33L –€
Heineken alus   5,0%, but. 0,5 l –€

Kainos nurodytos su PVM, be taros.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba pilstomu alumi, sidru ir k.t. gėrimais gamintojo/tiekėjo kainomis.    Pas mus galite įsigyti:  ŠVYTURIO, UTENOS, KALNAPILIO, TAURO, VILKMERGĖS, CARLSBERG, RAUDONŲ PLYTŲ ALAUS DIRBTUVĖS, GRIMBERGEN, HEINEKEN, KRONENBOURG, KRUSOVICE alaus daryklų produkcijos. 

ATSISKAITYMO BŪDAI:

 •  Grynaisiais pinigais
 •  Banko mokėjimo kortele
 •  Išankstiniu banko pavedimu

Pilstomas alus kavinėms, restoranams, barams

Kainos nurodytos su PVM

Užsisakyti prekes galima tel. 8(620)66227 arba el. paštu info@pilstomasalus.lt

Vilkmergės kvietinis alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
 Vilkmergės kvietinis alus 4,5%, but. 0,41 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Šis tradiciškai gyvas, bene vienintelis Lietuvoje nefiltruotas ir nepasterizuotas, unikalaus aromato kvietinis alus papildys ir įmantrius, ir paprastesnius gausių pietų ar ilgos vakarienės patiekalus – tokius, kurie neužgožtų paties kvietinio. Salstelėjęs jo skonis – lygiavertis minkštų švelnių sūrių konkurentas. Pasižymi vasarišku gaivumu, tad tinka prie šviežių ant griliaus ar garuose paruoštų jūros gėrybių ir žuvų, įvairių salotų.

Raudonų plytų BOCMANO ŪSAI amerikietiškas IPA alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
 BOCMANO ŪSAI 6,0 %, but. 0,33 l –€
BOCMANO ŪSAI 6,0 %, but. 0,70 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Tai alus, kuris sakantiems „man visas alus per kartus“ turėtų duoti suprasti, ką iš tikro reiškia kartus alus. Tai IPA (angl. India pale ale), šis alaus stilius yra būtent apie apynius ir kartumą. Verdant šį alų, dideliais kiekiais į katilą krito apyniai, kurie suteikė ne tik kartumo, bet vaisišką` skonį ir aromatą – tai, kas būdinga būtent šiems amerikietiškiems apyniams. Kad būtume tikri, kad apynių nepritrūks, jų dedame ir brandindami šį alų. Nesaikingas apynių naudojimas yra tam, kad alus turėtų aromatus, nuo kokių bocmanui susiraito ūsai.

Raudonų plytų UNGURIO KOJOS nefiltruotas alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€/ vnt.)
 UNGURIO KOJOS 5,3%, but. 0,33 l –€
UNGURIO KOJOS 5,3%, but. 0,70 l –€

Kainos nurodytos su PVM.
Taip, tai lager alus, kokį dabar ypač mėgsta užjūrio craft alaus gerbėjai: su trupučiu karamelinio salyklo, suteikiančio sodresnę spalvą, bei lengvu Millennium ir Cascade apynių akcentu. Cascade yra etaloninė JAV apynių rūšis – be jos dabar veikiausiai neapsieina nė viena eksperimentuojanti darykla. Šių apynių dedame į alų brandinimo metu. Rezultatas – sesijinis alus su ryškiu juodųjų serbentų aromatu. Kitoks, bet negąsdinantis. Kaip ungurys, žingsniuojantis per molą.

KALNAPILIS White Select alus 5,0%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
KALNAPILIS White Select 5,0%, but. 0,5 l –€

Kainos nurodytos su PVM, be taros.

KALNAPILIS White Select – ypač lengvas ir aromatingas belgiško stiliaus kvietinis alus. Į šį alų dedamas švelnus belgiškas salyklas CHÂTEAU WHEAT BLANC atskleidžia geriausias šio alaus skonio ir aromato savybes. Natūrali angliarūgštė nekanda gomurio, todėl galite jausti kiekvieną skonio natą. Išskirtinės šio alaus savybės ir unikalūs ingredientai – mūsų aludarių pasididžiavimas.

Švyturio J. W. Reincke alus skardinėje 5,0%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€/ vnt.)
ŠVYTURYS J. W. Reincke“ 5,0%, sk.. 0,5 l –€

Švyturio” J. W. Reincke“ (5%) – alus, nusipelnęs „Švyturio“ pirmtako, pirmojo Klaipėdos alaus bravoro įkūrėjo vardo.

Šio lagerio alaus skonyje ir aromate dominuoja salyklas, o poskonyje jaučiamas lengvas apynių kartumas. Išskirtinis skaidrus ir lengvas, šviesios gintaro spalvos, žemutinės fermentacijos alus, subrandintas šaltyje, pristatomas 0,5 l stiklo buteliuose ir 0,568 l (pintos) skardinėse.

2014 metais minint 230 – ąjį  „Švyturio“ daryklos Klaipėdoje jubiliejų, vartotojams pristatomas būtent J. W. Reincke garbei sukurtas alus.

Švyturio Ekstra alus 5,2%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
ŠVYTURYS EKSTRA 5,2%, but. 0,5 l –€
Kainos nurodytos su PVM, be taros.  
„Švyturio” Ekstra“ (5,2%) – Dortmunder/European Export klasės lageris, kurio receptą 1995 metais sukūrė „Švyturio“ vyriausioji aludarė Džuljeta Armonienė. Tai – pirmasis Lietuvos alus, sulaukęs tarptautinio pripažinimo ir apdovanotas Pasaulio alaus taurės Aukso ir Sidabro medaliais bei Stokholmo alaus festivalio Aukso medaliu.
„Ekstra“ – vaiskios aukso spalvos alus, taurę papuošiantis tiršta, akinančio baltumo puta. Jis verdamas iš miežių salyklo, ryžių, karčiųjų ir aromatinių apynių, alaus mielių bei gėlo vandens.
Didžiulį populiarumą pelnęs dėl subalansuoto skonio intensyvumo ir lengvumo, kurį pagyvina vos juntamas apynių kartumas. Tik pasirodęs rinkoje „Švyturio” Ekstra“ tapo ir iki šiol liko populiariausiu Lietuvos restoranuose ir baruose pilstomu alumi, nes į barus jis yra teikiamas nepasterizuotas, gyvas alus.

Švyturio Baltijos alus 5,8%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (Lt / vnt.)
ŠVYTURYS BALTIJOS alus 5,8%, but. 0,5 l –€
Kainos nurodytos su PVM, be taros.  
„Švyturio” Baltijos“ (5,8%) – tamsusis Märzen/ Oktoberfest lageris, Tradicinės „Švyturio“ kolekcijos alus, verdamas nuo 1965 m. Etnografai įsitikinę, jog šis „kovo“ stiliaus alus savo spalva ir skoniu artimiausias pirmajam „Švyturio“ alui, 1784 m. pasiūlytam alaus daryklos įkūrėjo vokiečių pirklio Rainkės.
„Švyturio” Baltijos“ alus savo kategorijoje yra iškovojęs Pasaulio alaus taurės Bronzos medalį, o tarptautinės „Sibiro mugės“ metu – „Didįjį aukso medalį“. Tamsiai raudono gintaro spalvos alus yra saldoko, sodraus, burnoje ilgai išliekančio karamelės skonio. „Švyturio” Baltijos“ aromato ir skonio savybės geriausiai atsiskleidžia ragaujant jį iš specialios taurės – plačios, burbulo ar tulpės formos su tvirta kojele.
„Švyturio” Baltijos“ alus puikiai dera su žvėriena, tamsia mėsa, riebios žuvies patiekalais, stipraus pelėsinio skonio ir kietaisiais sūriais, saldžiais desertais, kuriuose vyrauja karamelės ir šokolado deriniai.

Švyturio Memelbräu alus 5,3%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
ŠVYTURYS Memelbräu alus 5,3%,but. 0,33 l –€
Kainos nurodytos su PVM, be taros.  
„Švyturio” Memelbräu“ (5,3%) – tai brown ale stiliaus alus, išsiskiriantis maloniai sausu kiek rūgštoku skoniu su derančiu karamelės poskoniu. Šis alus verdamas naudojant net trijų rūšių salyklą: miežinį, kvietinį ir karamelinį. „Švyturio“ rūsių horizontalios talpyklos suteikia „Memelbräu“ minėtą savitą skonį ir aromatą.
„Švyturio“ aludariai „Memelbräu“ alų sukūrė kaip padėką gimtajam Klaipėdos kraštui ir jo žmonėms. Jo etiketę puošia daryklos įkūrėjo J. W. Reincke herbas.
Anksčiau platintas išskirtinai tik Vakarinėje Lietuvoje, 90-ies metų Klaipėdos krašto atgavimo proga „Memelbräu“ pradėtas platinti visoje Lietuvoje.

Švyturio Ekstra Draught alus 5,2%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
ŠVYTURYS Ekstra Draught alus 5,2%, but. 0,5 l –€

Kainos nurodytos su PVM, be taros.  

„Švyturio” Ekstra Draught“ (5,2%) – tai legendinis „Švyturio“ šviesusislager alus, kuris prieš išpilstant yra ne pasterizuojamas, o mikrofiltruojamas, todėl išlieka gyvas – toks, kaip bare. Aukso spalvos alus iš Tradicinės „Švyturio“ kolekcijos išsiskiria tiršta balta puta, harmoningu aromatu, turtingu, švelniu, ilgai išliekančiu skoniu, kurį pagyvina vos juntamas apynių kartumas. Daugelio tyrimų duomenimis, šis aukščiausios kokybės alaus kategorijai priskiriamas alus yra mėgstamiausias Lietuvoje.
Optimali „Ekstra Draught“ patiekimo temperatūra – 4,5-7 °C. Gyvą lageralų rekomenduojama gerti iš vidutinio aukščio ar aukštos, siauros, nuosekliai į viršų platėjančios taurės. „Švyturio” Ekstra Draught“ alus puikiai dera su šviesios mėsos, aštresniais ir sūriais patiekalais, salotomis, lengvais užkandžiais.

Brooklyn alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
Brooklyn Lager  alus 5,2%, but. 0,355l –€
Brooklyn Brown Ale alus 5,6%, but. 0,355L –€
Brooklyn East India Pale Ale alus  6,9%, but. 0,355 l –€

Alus iš Brooklyn alaus daryklos Niujorke (JAV)

Kainos nurodytos su PVM.

Vilkmergės tamsusis alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
 Vilkmergės tamsusis alus 5,8%, but. 0,41 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Nepasterizuotas sodrios tamsiai rusvos spalvos alus – itin harmoningo skonio. Šiam alui virti naudojame Lietuvoje išaugintų miežių šviesųjį ir tris karamelinius salyklus. Toks derinys užtikrina lengvą saldumą, vos juntamą kavos ir karamelės poskonį.

Vilkmergės šviesusis alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€/ vnt.)
 Vilkmergės šviesusis alus 5,6%, but. 0,41 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Nepasterizuotas, šviesus, skaidrus, švelnios vario spalvos alus išsiskiria harmoningu skoniu. Alus rauginamas aukštesnėje temperatūroje ir trumpiau, todėl pasižymi sodrumu ir aromatingumu. Degustuojant juntamas lengvai salstelėjęs skonis, vaisių aromatas, o burnoje išlieka švelniai karstelėjęs apynių prieskonis.

Raudonų plytų BĖGANTI KOPA kvietinis alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
 BĖGANTI KOPA 4,5%, but. 0,33 l –€
BĖGANTI KOPA 4,5%, but. 0,70 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Mes mėgstame kvietinį alų ir žinome, kad jis gali būti labai skirtingas. Šįkart – tai mūsų improvizacija belgiško kvietinio alaus tema. Įprastinis kviečių ir miežių salyklų santykis (60:40) suteikia alui tvirtą putą ir šviesią, lyg saulės nutviekstos kopos, spalvą. Dėkui Doemens kvietinio alaus mielėms už aromatą, bet čia juk belgiškas alus, taigi keturių ingredientų neužteks. Tad virimo pabaigoje į katilą tradiciškai beriame kalendrų sėklų, saldžiųjų apelsinų žievelių ir ne visai tradiciškai – patraiškytų kardamonų. Nepamirškite pauostyti prieš kiekvieną gurkšnį.

KALNAPILIS Grand Select alus 5,2%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
KALNAPILIS Grand Select 5,2%, but. 0,5 l –€
KALNAPILIS Grand Select 5,2%, sk. 0,5 l –€

Kainos nurodytos su PVM, be taros.  

KALNAPILIS Grand Select – turtingo skonio, tačiau lengvas lager rūšies alus. Tvirtą, ilgai išliekančią PUTĄ ir subtilų aromatą suteikia kilmingųjų apynių SELECT ir BREWER’S GOLD derinys. Jis įmaišomas, tik kai alus baigia virti. Taip išlaikomos visos geriausios savybės. 100 % miežių salyklas užtikrina akivaizdžiai sodresnę, gintarinę SPALVĄ ir turtingą, brandų SKONĮ.

Raudonų plytų NEŽINOMAS KRANTAS ąžuolinis dubbel alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€/ vnt.)
 NEŽINOMAS KRANTAS 6,0 %, but. 0,33 l –€
NEŽINOMAS KRANTAS 6,0 %, but. 0,70 l –€

Kainos nurodytos su PVM.

Šaltuoju metų laiku vienuoliai į alų deda daugiau salyklo. „Įdėkime daugiau ir mes, – pagalvojome, – o tada dar ko nors.“ Virdami šį alų naudojame belgiškus Cara Aroma, Munich II, Cara Munich, Pilsner salyklus. Bet tai dar ne viskas – alų brandiname su kiek paskrudintomis prancūziško ąžuolo drožlėmis, suteikiančiomis skonio, kokio kartais turi tvirtas raudonas vynas. Atraskite paslaptingą ir nepatirtą krantą. Už sudėtingumą!

Švyturio J. W. Reincke alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€/ vnt.)
ŠVYTURIO J. W. Reincke“ 5,0%,but. 0,5 l –€

Kainos nurodytos su PVM, be taros.  

Švyturio J. W. Reincke“ (5%) – alus, nusipelnęs Švyturioalau daryklos pirmtako, pirmojo Klaipėdos alaus bravoro įkūrėjo vardo.

Šio lagerio alaus skonyje ir aromate dominuoja salyklas, o poskonyje jaučiamas lengvas apynių kartumas. Išskirtinis skaidrus ir lengvas, šviesios gintaro spalvos, žemutinės fermentacijos alus, subrandintas šaltyje, pristatomas 0,5 l stiklo buteliuose ir 0,568 l (pintos) skardinėse.

2014 metais minint 230 – ąjį  „Švyturio“ daryklos Klaipėdoje jubiliejų, vartotojams pristatomas būtent J. W. Reincke garbei sukurtas alus.

CARLSBERG alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€/ vnt.)
ALUS CARLSBERG  5,0%, but. 0,5 l –€

Kainos nurodytos su PVM, be taros.  

Švyturio Baltas alus 5,0%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€/ vnt.)
ŠVYTURYS BALTAS 5,0%, but. 0,5 l –€
Kainos nurodytos su PVM, be taros.  
„Švyturio” Baltas“ (5%) – kvietinis Hefeweizen stiliaus alus, Tradicinės „Švyturio“ kolekcijos narys. Jis pasižymi gaiviu skoniu ir aromatu, kuris primena gvazdikėlių, bananų, slyvų, apelsinų žievelių ir egzotinių vaisių puokštę. Nefiltruotą, drumstą, savito skonio, ypatingo aromato alų rekomenduojama pagardinti citrinos griežinėliu ir gerti iš specialios atšaldytos taurės.
Kvietiniam alui skirta taurė – smarkiai praplatėjanti viršuje, savo forma šiek tiek primenanti smėlio laikrodį, todėl puikiai atskleidžianti šio išskirtinio alaus aromatą. „Švyturio” Baltas“ alus puikiai dera su žuvimi, jūrų gėrybėmis, minkštaisiais sūriais ir lengvais vaisiniais desertais.

Švyturio Korio alus 5,3%

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
ŠVYTURYS KORIO 5,3%, but. 0,5 l –€
Kainos nurodytos su PVM, be taros.  
„Švyturio „Korio“ (5,3%) – Honey Lager kategorijai priskiriamas šviesusis nefiltruotas alus, ribotos partijos Tradicinės „Švyturio“ kolekcijos narys. „Korio“ alaus gamyboje naudojamas natūralus medus iš lietuviškų pievų ir imbierų šakniastiebiai. Verdant šį alų naudojami tiek aromatiniai, tiek kartieji apyniai. Šių ypatingų ingredientų ir apynių derinimas leido išvirti stiproką, bet ne per sunkų, malonaus skonio alų.
Tiršta drumsto medaus spalva, intensyvus lauko gėlių aromatas bei skonyje juntamas apynių kartumas, susipinantis su sodriu medaus saldumu. Toks „Korio“ alaus skonis puikiai dera su vištiena, kiauliena, aštresniais rytietiškais patiekalais. Galimi deriniai su biskvitais bei medaus desertais.

Švyturys Nealkoholinis alus

Alaus pavadinimas Talpa (litrai) Kaina (€ / vnt.)
ŠVYTURYS NEALKOHOLINIS ALUS 0,5%, sk. 0,5 l –€

Švyturys  Nealkoholinis yra kuriamas pagal tą pačią technologiją kaip ir įprastos alaus rūšys, tik alaus gamybos pabaigoje jame esantis alkoholis pašalinamas dializės metodu. Nealkoholinis yra lengvo, švelnaus skonio ir aromato, labai gaivus, su sodria puta. Todėl „Švyturiu“ galima mėgautis visur ir visada – drąsiai šiuo alumi gali gaivintis ir vairuotojai.

 • carlsberg-pilstomas-alus
 • grimbergen-blond-pilstomas-alus
 • grimbergen-pilstomas-alus
 • kiss-pilstomas-sidras
 • kronenbourg-pilstomas-alus
 • memelbrau-pilstomas-alus
 • pilsener-pilstomas-alus
 • staropramen-pilstomas-alus
 • svyturio-baltas-pilstomas-alus
 • svyturio-baltijos-pilstomas-alus
 • svyturio-eksta-pilstomas-alus
Vartodami alkoholį rizikuojate savo, šeimos ir visuomenės gerove!
UAB “Bonus Vita” – pilstomas alus
Pilstomas alus Vilniuje
Adresas: Metalo g. 6A, 02190 Vilnius
Darbo laikas: I-V: 12:00–16:00
Įmonės kodas: 300017981, PVM kodas: LT100001087014